بازیافت ضایعات مس
بازیافت ضایعات مس
2021-07-24
بازیافت ضایعات فلزی
بازیافت ضایعات فلزی
2021-08-04
نمایش همه

ضایعات آهن را کجا بفروشیم؟

ضایعات آهن را کجا بفروشیم

ضایعات آهن را کجا بفروشیم

فروش ضایعات آهن به کارخانه
فروش ضایعات آهن به کارخانه

ضایعات آهن را کجا بفروشیم؟

امروزه با گسترش صنایع و همچنین بازیافت و استفاده مجدد از ضایعات فلزی، مخصوصاً ضایعات آهن، بحث فروش ضایعات آهن به میان می آید و اولین سوالی که برای افراد بوجود می آید این است ضایعات آهن را کجا بفروشیم ؟ آیا فروش ضایعات آهن به کارخانه امکان پذیر است؟
قبل از اینکه به این پرسش ها پاسخ دهیم می خواهیم بدانیم که ضایعت آهن چیست و با مفهوم آن آشنا شویم ، پس با ما در ادامه ی این مطلب همراه باشید.


ضایعات آهن چیست ؟


آهن یکی از پر کاربرد ترین فلزات در صنایع مختلف از جمله : ساختمان ، خودرو سازی ، هواپیما سازی و …. است ، به دلیل مصارف زیاد از این فلز طبیعی است که دور ریز و قراضه های آن هم به طبع زیاد می باشد ، پس مفهوم ضایعات آهن این است که به تولیدات معیوب و کارکرده ی فلز آهن، ضایعات آهن می گویند ، همچنین فلز آهن قابلیت بازیافت و استفاده مجدد دارد که بعد از طی کردن مراحل بازیافت دوباره به چرخه ی تولید بر می گردد و کارخانه ها و مراکز صنعتی از این تولیدات بهره مند می شوند.


امروزه هم در کشور ما و هم در کشور های خارجی خرید و فروش ضایعات آهن و بازیافت ضایعات آهن از استقبال بالایی برخوردار است ، علاوه بر اینکه بازیافت ضایعات آهن می تواند به تولیدات و صنایع کمک کند و می تواند برای حفظ محیط زیست هم مفید باشد، بازیافت ضایعات آهن باعث جلوگیری از تولید گاز های گلخانه ای می شود یا به عبارتی از آلودگی آب ، خاک و هوایی که در آن زندگی می کنیم جلوگیری می کند، در حال حاضر دولت های مختلف از بازیافت انواع ضایعات حمایت می کنند زیرا این امر یک امر حیاتی برای سلامت زندگی انسان ها است.
پس از آشنایی اولیه با ضایعات آهن می خواهیم بدانیم که ضایعات آهن را کجا بفروشیم و یا خریداران ضایعات آهن چه کسانی هستند ، با ما همراه باشید.

فروش ضایعات آهن
فروش ضایعات آهن

ضایعات آهن را کجا بفروشیم؟

فروش ضایعات آهن به کارخانه

اولین موردی که برای فروش انواع ضایعات به خصوص ضایعات آهن در دسترس است فروش این ضایعات به کارخانه ها است، کارخانه های بازیافت و خریدار ضایعات زیادی در سطح کشور به خصوص شهر های بزرگ وجود دارد که ضایعات را از شما خریداری می کنند و در انبارها ذخیره می کنند تا به بازیافت و تولید محصولات جدید بپردازند.


پس از اطمینان از معتبر بودن کارخانه ها و اطمینان از قیمت ها می توانید ضایعات آهن را به کارخانه ها بفروشید ، لازم به ذکر است که به دلیل نوسانات زیاد ارز در کشور ما قیمت فلز آهن و به تبع آن قیمت ضایعات آهن مدام در حال تغییر است و حتی به صورت لحظه ای تغییر می کند ، شما باید از نوع ضایعات و قیمت ها اطمینان حاصل کنید تا بتوانید در آمد خوبی از فروش آن بدست آورید.


کارخانه های خرید ضایعات خارج از محدوده های شهر هستند که دلیل این امر به سلامت محیط زیست بر می گردد ، به طور مثال در شهر تهران کارخانه ها در اطراف شهر و مراکز صنعتی هستند ، بازار خرید و فروش خلازیر در شهر تهران از معروف ترین بازار های خرید و فروش ضایعات است که در منطقه ی 19 تهران قرار دارد و شما در این مکان می توانید هر نوع ضایعات فلزی را به فروش برسانید و یا از قیمت فروش ضایعات آگاه شوید.

فروش ضایعات آهن مستقیم

ممکن است شما شخصاً افرادی را بشناسید که مشغول به خرید ضایعات مختلف هستند که پس از اطمینان از این موضوع می توانید ضایعات خود را به آن ها بفروشید، و همچنین تا حالا برای شما پیش آمده که در کوچه ها یا خیابان ها شنیده باشید افرادی خواهان خریداری ضایعات شما هستند که این روش هم می تواند تا حدودی به شما کمک کند تا ضایعات خود را بفروشید ولی همانطور که میدانید معمولاً این افراد قیمت بسیار پایینی برای خرید ضایعات به شما پیشنهاد می دهند و دغدغه اینکه ضایعات آهن را کجا بفروشیم همواره همراه شما خواهد بود.


شما می توانید با یک تماس مستقیم با الومازاد ضایعات آهن یا هر نوع ضایعات فلزی خود را به بهترین قیمت بفروشید.

الومازاد خرید ضایعات آهن
الومازاد خرید ضایعات آهن

ضایعات آهن را کجا بفروشیم؟

فروش ضایعات آهن غیر مستقیم

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش شبکه های اجتماعی و یا سایت های خرید و فروش ، حوزه ی خرید و فروش ضایعات هم تحت تاثیر این موضوع قرار گرفته است.
شما می توانید با مراجعه به سایت الومازاد به نشانی alomazad.com از قیمت های روز ضایعات مختلف مطلع شوید و تماس با الومازاد اقدام به فروش ضایعاتتان کنید تا دچار ضرر و زیان نشوید.


با بررسی های انجام شده از روش هایی که با آن می توانید ضایعات خود را بفروشید ، متوجه شدیم که بهترین روش و مطمئن ترین آن فروش ضایعات آهن به کارخانه است ، کارخانه ها با خرید ضایعات شما آن ها را وارد فرآیند های بازیافت می کنند و به صنایع و همچنین محیط زیست کمک می کنند ، فروش ضایعات آهن به کارخانه یک معامله ی دو سر سود است چون که هم شما با بهترین و مطمئن ترین قیمت ضایعات خود را فروخته اید و هم اینکه با این کار دست واسطه ها را کنار زده اید و سود بهتری نصیب شما و کارخانه خریدار می شود.


البته این نکته نیاز به یاد آوری دارد که فروش ضایعات فقط مختص به ضایعات آهن نمی باشد بلکه شما انواع ضایعات مس، ضایعات آلومینیوم، ضایعات استیل و … را می توانید به کارخانه های ضایعات بفروشید. اگر شما تولید کننده هستید و در کنار تولید محصولات، مقداری ضایعات هم تولید می شود و یا در منزل هر چند وقت یکبار در خانه تکانی شاهد آن هستید که برخی وسایل دیگر مورد استفاده نیستند و می خواهید آن ها را بفروشید، اگر با الومازاد در ارتباط باشید می توانید قیمت روز خرید ضایعات فلزی را مشاهده کرده و ضایعاتتان را به بهترین قیمت بفروشید و دیگر دغدغه اینکه ضایعات را کجا بفروشیم نداشته باشید.


معمولا افرادی که شخصاً ضایعات شما خریداری می کنند دارای محدودیت هایی از جمله فضای انبار هستند که به همین دلیل فقط ضایعات مشخصی را خریداری می کنند ولی کارخانه های خرید ضایعات دارای انبار های بزرگی هستند که کار آن ها را راحت تر کرده است.


با تشکر از اینکه ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید از شما عزیزان می خواهیم که اگر تجربه ای راجع به فروش ضایعات آهن به کارخانه و فروش انواع ضایعات دیگر داشته اید با ما در قسمت نظرات در میان بگذارید.

تماس با الومازاد 2

تماس با الومازاد09123444483

2 دیدگاه ها

  1. بسیار عالی و کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *